Ienākt saitā
Lietotājvārds: atcerēties mani
Parole:
Aizmirsāt paroli? Reģistrācija

Projekti     Frilanseri     Blogi     Live@Work     Meklēšana

Visi blogi | Projektu attīstīšana | Sazināšanās | Dizains un grafika | Flash | Web-lapu izstrādāšana | Darbu vērtēšana

PHP prorgammētājs ar pieredzi (vakance)

Plotka Rihards [Rekrutetajs_123]

02.04.2011 09:44

Labdien!

Efumo aktīvi meklē PHP programmētājus darbam Rīgā vai Jelgavā (štata darbinieks) vai freelance (visa Latvija). Ja Jūs tas interesē, lūdzu, atsūtiet savu CV un pieteikuma vēstuli uz rihards@efumo.lv.

Apraksts:

PHP programmētājs

Pienākumi

* Mājas lapu un web bāzētu sistēmu programmēšana;
* Apgūt un padziļinātā līmenī izmantot PHP programmēšanas valodu un datu bāzu tehnoloģijas.

Prasības kandidātiem

* Vismaz 2 gadu veiksmīga pieredze programmētāja darbā;
* Jābūt ar augstu atbildības izjūtu, pastāvīgam un ar vēlmi ātri un veiksmīgi apgūt daudz jauna;
* Spēja uzrakstīto kodu uzturēt un labot kļūdas;
* Sapratne un spēja izmantot OOP;
* Labas komunikācijas spējas un spēja strādāt komandā;
* Čaklums un centība, zinātkāre un apķērība, iniciatīva un vēlme gūt panākumus.

Nepieciešamās zināšanas:

* Javascript
* PHP
* HTML
* Css
* MySQL
* AJAX

Mēs piedāvājam

* Darboties modernā un perspektīvā jomā;
* Draudzīgu un atsaucīgu kolēģu atbalstu;
* Darba vietu modernā birojā;
* Iespējas apgūt daudz jauna, strādājot pie interesantiem projektiem;
* Labu, motivējošu un garantēti regulāru atalgojumu
* Dažādas papildus piemaksas un prēmijas
* Apmaksāta veselības apdrošināšana
* Bezmaksas autostāvvieta darbiniekiem

Ar cieņu,

Rihards Plotka,
rihards@efumo.lv

P.S.

Meklēju Iphone aplikāciju UX / arhitektūras profu biznesa prasību un speceņu izstrādei, sadarbība gabaldarbiem vai freelance.

Vairāk: raksti.efumo.lv sadaļa "Vakances"

Garastāvoklis: Cīņas
Gribas: Profesionalitāti

Tēmas komentāri

Dotajai tēmai komentāru nav.